strona startowa

Wyniki zbiórki pieniędzy na rzecz budowy alejek na cmentarzu parafialnym

Dodano dnia: Listopad 1, 2012 przez admin

W dniu wczorajszym udział w kweście wzięło 19 osób. Wśród nich radni Miasta Grajewo: pan Antoni Chrostowski i Waldemar Wieczorek, dyrektor ZWiK w Grajewie Pan Grzegorz Purwin, Pani dyrektor Barbara Ciszewska, pan Zbigniew Sulima, kierownik MOSiR pan Przemysław Dąbkowski.

Wiele zaangażowania w pomoc włożyły panie wolontariuszki: Maria Jasionowska i Grażyna Ramotowska, a szczególnie pani Anna Niedźwiedzka, która pracowała w obu dniach trwania Kwesty.

Pomogły nam też osoby zaproszone do wspólnego kwestowania. Pierwszy dzień zakończyliśmy bilansem w kwocie 1867,86 pln.

Drugi dzień dzięki ogromnej wytrwałości kwestujących członków stowarzyszenia i osób zaproszonych do udziału w niej (18 osób) uzbieraliśmy 5 706,32 pln. Ofiarność grajewian i osób przyjezdnych odwiedzających groby swych bliskich pozwoliła na zebranie w sumie 7 574,18 pln oraz 20 eurocentów i pół dolara amerykańskiego. To jeszcze nie koniec dobrych informacji, ale o nich po dokonaniu dokładnych obliczeń i podsumowań.

Stowarzyszenie Lepsze Grajewo Serdecznie dziękuje za zaufanie i pieniądze wszystkim ofiarodawcom i Burmistrzowi Adamowi Kiełczewskiemu, od którego wyszła ta inicjatywa i który czynnie wsparł nas w realizacji tego zamierzenia. Postaramy się nie zawieść nadziei Państwa i wywiązać z deklaracji składanych przy zbieraniu datków. Zarząd Stowarzyszenia Lepsze Grajewo.

Opublikowany w blog Lepsze Grajewo


(Komentarze zamknięte).