strona startowa

Wrażenia po III Pikniku Familijnym

Dodano dnia: Czerwiec 13, 2013 przez toma

Wspólnie z Miejskim Domem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Grajewie zorganizowaliśmy III Piknik Familijny.

Mimo brzydkiej porannej pogody paradę motocykli, która rozpoczynała zabawę, przywitały tłumy. Później pogoda zaczęła nam sprzyjać i letnia aura podgrzewała temperaturę gier i zabaw sportowych zorganizowanych z myślą o najmłodszych. Wystąpiła też solistka Miejskiego Domu Kultury w Grajewie, były pokazy strażackie, pokaz grupy tanecznej SLASH i inne artystyczne występy. Po karaoke z MDK Grajewo, w którym udział wziął także Adam Kiełczewski – Burmistrz Grajewa, odbyły się występy grup kabaretowych Kałasznikof, 4 Fala, N.O.C. oraz zespołu reggae "Freakin Rudeboys".


Jak zwykle mieliśmy wielu lokalnych wystawców, którzy sprzedawali i prezentowali swoje artykuły. W namiocie Urzędu Miasta Grajewo można było dowiedzieć się o nowych zasadach gospodarowania odpadami komunalnymi oraz "Karcie Rodziny 3+", która uprawnia do zniżek dotyczących ofert MDK Grajewo i MOSiR Grajewo. Rozdawaliśmy także ulotki Questingowe "Tropem wilka", które obecnie są też dostępne w Urzędzie Miasta Grajewo.

Zdjęcia pokazują, że mieszkańcy Grajewa świetnie się bawili.

Opublikowany w blog Lepsze Grajewo


(Komentarze zamknięte).