strona startowa

Alejki na cmentarzu ukończone!

Dodano dnia: wrzesień 2, 2013 przez toma

 

Kolejna inicjatywa zakończona sukcesem!

 

Stowarzyszenie Lepsze Grajewo pragnie złożyć serdeczne podziękowania na ręce ludzi dobrej woli, którzy swoją bezinteresowną pomocą oraz okazanym sercem w postaci wkładów do puszek kwestujących wspomogli inicjatywę i przyczynili się do sfinalizowania budowy alejek cmentarnych.


Wykonaliśmy ponad 100 metrów ścieżek widocznych bezpośrednio po wejściu przez bramę główną cmentarza. Ścieżki przejdą swoją pierwszą próbę w najbliższą Uroczystość Wszystkich Świętych, kiedy wszyscy będziemy odwiedzali groby swoich najbliższych. Wtedy też odbędzie się kolejna kwesta Stowarzyszenia Lepsze Grajewo na rzecz budowy kolejnych metrów alejek. Zachęcamy do udziału w tej szczytnej inicjatywie osoby bezpośrednio spotykające kwestujących, a także do wpłat bezpośrednich na konto stowarzyszenia. Numer konta dostępny będzie na stronie internetowej www.lepszegrajewo.pl.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Czesławowi Oleksemu, Panu Burmistrzowi Adamowi Kiełczewskiemu, ofiarodawcom, kwestującym, projektantom, urzędnikom i wykonawcom za ogromną pomoc i owocną pracę.
       
Jednocześnie nadmieniamy, że wszelka praca członków Stowarzyszenia Lepsze Grajewo, związana z organizacją kwesty i budowy alejek jest pracą społeczną dla dobra lokalnej społeczności. Uczyńmy Grajewo lepszym!

                 

Z wyrazami szacunku

Zarząd Stowarzyszenia Lepsze Grajewo

 

Opublikowany w blog Lepsze Grajewo


(Komentarze zamknięte).