WIATRAKI W GRAJEWIE !!!

Forum mieszkańców Grajewa i okolic

Moderatorzy: toma, magnolia, Westley, markoz

WIATRAKI W GRAJEWIE !!!

Postprzez Gwiak » 13 Sty 2011, 16:33

cytat z jednego z portali grajewskich: Witam . Mam pytanie , czy mieszkańcy Grajewa wiedzą o tym, iż na obrzeżu miasta ma powstać elektrownia wiatrowa obejmująca cały pas podmiejski po obydwu stronach wyjazdu na Łomżę. Ma tam stanąć kilkanaście wiatraków każdy wysokości prawie Pałacu Kultury. " Ferma " ta ma stanąć też blisko nowo powstającej dzielnicy mieszkalnej Grajewa , która miała być tylko noclegownią i miejscem wypoczynku. Co weselsze to radni poprzedniej kadencji wiedzieli o tym i wraz z zarządem Miasta na koszt firmy chcącej inwestować w te wiatraki pojeździli po Polsce i "pooglądali te inwestycje" resztę można sobie dopisać. Najważniejsze jest to że prawie nikt z grajewian nic nie wie o prawdziwej skali inwestycji, a radni i miasto zrobiło tylko to co przewidują przepisy czyli tablica w UM i rządową stronę ogłoszeń . Chciałbym się spytać kto z mieszkańców GRAJEWA ma stały kontakt
z tymi formami ogłoszeń NA PEWNO NIE GRAJEWIANIN PRACUJĄCY NIEKIEDY DŁUŻEJ NIŻ 8h . I kto chciałby postawić dom i całe życie patrzeć na WIELKIE WIATRAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gwiak
 

Re: WIATRAKI W GRAJEWIE !!!

Postprzez magnolia » 15 Sty 2011, 17:53

poszperałam popytałam i zamieściłam linki którym trzeba bacznie sie przyjrzeć i nagłaśniać!PS. każde źródła dobre oby prawdziwe ;)

http://www.radiomaryja.pl/pdf/pdf.php?r=au&id=8732

http://chomikuj.pl/mariuszwz/Energia+od ... 543273.pdf

http://www.radiomaryja.pl/pdf/pdf.php?r=ar&id=99888

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiatr
magnolia
 
Posty: 9
Rejestracja: 13 Sty 2011, 20:07


Wróć do Grajewo i okolice

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron